Bestellingen van 12 t/m 15 augustus verzenden we op 16 augustus i.v.m. vakantie
Snelle levering - Vanaf € 75 gratis verzending
Search
Close this search box.

Criss Cross houten kruk – Frederik Roijé

Design kruk Criss Cross bestaat uit vier identieke gevormde stroken beukenhout die in elkaar gevlochten lijken te zijn. Deze strak vormgegeven kruk is dan wel minimalistisch van aard, maar zit verrassend lekker.

Kenmerken Criss Cross houten kruk:

  • speels modern vormgegeven kruk
  • bijzonder comfortabel
  • gemakkelijk overal bij te schuiven
  • komt als bouwpakket maar eenvoudig in elkaar te zetten
  • gemaakt van beukenhout
  • Dutch design van Frederik Roijé
  • Gemaakt in Nederland

215,00 incl. btw

Extra informatie over Criss Cross houten kruk – Frederik Roijé

BESCHIKBAAR VIA NABESTELLING
Dit product is momenteel niet op voorraad maar komt naar verwachting rond weer binnen. Je kunt wel alvast een exemplaar reserveren. Dat is best slim om te doen omdat het maar in kleine oplages- wordt gemaakt.

BESTEL NU MAAR BETAAL LATER
Zo werkt het: Maak je bestelling zoals je dat normaal ook zou doen, maar kies bij ‘Betaling’ voor ‘directe bankoverschrijving’. Je hoeft dan het bedrag pas aan ons over te maken zodra het klaar staat voor verzending. We sturen je uiteraard van te voren even een berichtje.

Criss Cross houten kruk

Zie jij Criss Cross houten kruk al bij jou binnen staan? Het ontwerp van Frederik Roijé bestaat uit 4 identieke gevormde stroken beukenhout die in elkaar gevlochten lijken te zijn. Hij zit verrassend lekker en het hout geeft ‘m een fijne natuurlijke uitstraling. Deze moderne houten kruk weegt 3,7 kg maar door de uitsparing in de zitting pak je ‘m gemakkelijk op. Het is echt een design kruk die je overal aanschuift waar nodig: aan de eettafel, bij je zithoek, in de slaapkamer, kinderkamer of op kantoor. Je kunt ‘m eventueel ook als voetenbank inzetten. De Criss Cross houten kruk staat stevig op zijn vier massieve poten. Het is een handige en mooie woonaccessoire die past in elk interieur. De design kruk van beukenhout is afgewerkt met een zwarte matte lak.

Extra informatie over het ontwerp & maakproces

Frederik Roijé studeerde in 2001af aan de Design Academy in Eindhoven waarna hij stage liep bij gerenommeerde ontwerpstudio’s zoals Piero Lissoni en Marcel Wanders. Vervolgens startte hij in 2002 zijn gelijknamige ontwerpbureau in Amsterdam. Roijé staat bekend om zijn creativiteit en innovatieve ontwerpen. Zijn producten vertellen stuk voor stuk een boeiend verhaal.

Design tot in de kleinste details: dat zijn de ontwerpen Frederik Roijé. Hij weet creatief om te gaan met vormen en materiaal om zo tot de meest uitdagende maar minimalistische designs te komen. Een duidelijk voorbeeld hiervan is deze Criss Cross kruk.
Het maakproces is een combinatie van technologie en ambachtelijk vakmanschap. Alles wordt in Nederland gemaakt. Overigens wordt Criss Cross als bouwpakket geleverd dus je mag zelf het laatste handwerk verrichten. Je zet de kruk echter in een handomdraai in elkaar met de meegeleverde bouten.

Materiaal & kleur:
beukenhout afgewerkt met een zwarte matte lak.
Formaat & gewicht:
43 x 43 x H 45 cm – 3,7 kg

GRATIS verzending vanaf € 75

VERZENDKOSTEN

Bestellingen binnen Nederland

  • Vanaf € 75 betaal je geen verzendkosten
  • Tot € 75 betaal je € 5,50

 

Bestellingen naar België:  

  • Vanaf € 75 betaal je geen verzendkosten. 
  • Tot € 75 betaal je € 6,50

 

For delivery to Germany:

  • As from € 75 you don’t pay any freight costs.
  • Up to € 75 you pay € 9,00

 

Do you like to have an order delivered outside The Netherlands, Belgium or Germany? Please contact us via info@heeej.nl and we will calculate the shipping costs for you.

Met Dish of Desire maak je dus van je tuin of balkon een sterrenrestaurant voor vogels! De design voederplaats voor vogels is geïnspireerd op fraai gedekte tafels. Ontwerp: Frederik Roijé

Frederik Roijé

Frederik Roijé studeerde in 2001af aan de Design Academy in Eindhoven waarna hij stage liep bij gerenommeerde ontwerpstudio’s zoals Piero Lissoni en Marcel Wanders. Vervolgens startte hij in 2002 zijn gelijknamige ontwerpbureau in Amsterdam. Roijé staat bekend om zijn creativiteit en innovatieve ontwerpen. Zijn producten vertellen stuk voor stuk een boeiend verhaal.Het maakproces van zijn collectie is een combinatie van technologie en ambachtelijk vakmanschap. Frederik Roijé streeft een hoge kwaliteit na. Daarom selecteert hij de makers uiterst nauwkeurig. Het liefst werkt hij dan ook samen met ervaren lokale ambachtslieden. Een groot deel van zijn collectie is gemaakt in Nederland.In de collectie van Heeej vind je nog maar een klein deel van zijn collectie. We kozen voor artikelen die op de een of andere maner een link hebben met de natuur en die duurzaam gemaakt zijn.

Heeej, dit is ook mooi